Susurluk Tipi Yayık Ayran Makinası   Tam Otomatik Ayran Makinesi
 
     
Çiftli Soğutucu Ayran Makinası   Köpüklü Ayran Makinesi
 

Ayran makinaları lokantalarda büfe ve restaurantlarda ayran satışı yapabilmek için üretilmektedir. ayran makinesi sürekli devir daim yapan bir sisteme sahiptir. Bu sistem ayranın hem daha sağlıklı olmasını hem de uzun süre taze olarak tüketilmesini sağlamaktadır. Ayran tüketimini cazip kılan başka bir nokta ayranın bol köpüklü olmasıdır. Ayran makinesi ayranı sürekli çalkaladığı  ve devir  ile canlı tuttuğu için ayran bol köpüklü olur.  Ayran makinesi ile  Susurluk ayranı üretebilir. Bol köpükle ayran servisi yapabilirsiniz.

Ayran Makinesi Özellikleri

  • Paslanmaz çelik ve kromdan imal edilen ayran makineleri darbelere dayanıklı uzun ömürlü ve güvenli bir şekilde imal edilir.
  • Dijital göstergeli ve mekanik göstergeli olarak farklı tiplerde seçenekleri bulunmaktadır.
  • Ayran makinesi zaman ayarı yapmaya müsaittir. Belirlediğiniz vakitte çalışmasını ya da durmasını sağlayabilirsiniz. Dinlenme modu ile makineyi standby konumunda bekletebilirsiniz.
  • Tamamen sağlığa uygun olması için kullanılan malzemelerin tamamı paslanmaz kromdan imal edilir.
  • Ayran tahliye musluğu ile kalan ayranı makineden alabilirsiniz.
  • Ayran makineleri tekerlekli üretildiği için mobil olarak dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz.
  • Kurumunuzun tarzına göre çeşitli renk ve desenlerde ya da çeşitli büyüklüklerde ayran makineleri sipariş edebilirsiniz.

Lokantanızın adını ya da büfenizin adını ayran makinesi üstüne yazdırabilir dilediğiniz grafikleri firmanızın logosunu bastırabilirsiniz. Ya da “Meşhur Susurluk Ayranı” yazdırabilirsiniz.

Ürünlerin 10 yıl yedek parça garantisi 2 yıl da servis garantisi vardır.

Ayran Makinası fiyatlarımızı öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.