Çay Kazanları

ÇAY KAZANI MODELLERi

Bakır Çay Kazanları Boyalı Çay Kazanı Modelleri
Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı Modelleri Paslanmaz Krom Çay Kazanları
Elektrikli Çay Kazanları Modelleri Özel Çay Kazanı Modelleri
 • Her tür ihtiyaca cevap verebilmek adına çay kazanı ürün yelpazemizi olabildiğince geniş tutmakta, aynı zamanda en kaliteli ve en ucuz çay kazanlarını siz kullanıcıların beğenisine sunmaktayız.
 • Çay ocağı kazanı ürünlerimizde iç kazan malzemesine seçimi size bırakıyoruz. Talebe göre bakır veya paslanmaz kromdan imal edilen çay kazanı iç haznelerinde en kaliteli malzeme kullanılmaktadır.
 • Görselliğin ön plana çıktığı bakır çay kazanı modellerinde bakır dış yüzey üzerine istenilen işlemeler ücretsiz olarak yapılmaktadır. Bakır Çay Kazanları, mekanınızda göz önünde bulunan yerlerde kullanıma çok uygundur.
 • Paslanmaz çay ocaklarında kalite numarası 304 olan, karbon-nikel alaşımıyla güçlendirilmiş paslanmaz çelik malzeme kullanılmaktadır.
 • Statik çay kazanlarında ise galvaniz malzemeden imal edilen dış yüzey, elektrostatik boya ile boyanarak hem güçlendirilmiş ve cihazın ömrü uzatılmış, hem de çay kazanına görsel zenginlik katılmıştır.
 • Doğalgazlı veya elektrikli çay kazanlarımız A enerjili, tasarruflu ve pratik temizlenebilme özelliğine sahiptir. Otomatik su alma ve kesme sistemine sahip olan doğalgazlı ve elektrikli çay kazanı modellerinde dış kaplama olarak talebe göre paslanmaz krom, galvaniz veya bakır malzeme kullanılmaktadır.
 • Çay makinesi almaya karar verdikten sonra ilk karşılaştığınız soru kaliteli bir ürünü en uygun fiyata nasıl alacağınız sorusu olacaktır. Çay makinası ve çay kazanı fiyatları hakkında onlarca marka arasında tercih yapmakta zorlanmak istemiyorsanız en doğru adrestesiniz.
 • Firma olarak kaliteli, dayanıklı, uzun ömürlü ve kullanımı pratik ürünlerimizi, en ucuz çay kazanları fiyatlarıyla bir arada sunmaktayız.
 • Çay ocağı kazanlarında kalite ve fiyat dengesi için ideal tekliflerimizi görmek için kampanyalarımızı takip edebilir yahut bizi arayarak fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çay Kazanı Davlumbazları

Bakır Davlumbaz Örnekleri Statik Boyalı Davlumbazlar
 • İmalat malzemesine göre Statik Boyalı ve Bakır Davlumbaz olmak üzere iki ana modelimiz bulunmaktadır. Bunun yanı sıra tavan tipi ve duvar tipi davlumbaz modellerimiz de mevcuttur.
 • Bakır ürünlerimiz üzerine her tür desen işlenebilmekte, boyut olarak da istediğiniz her ölçüde ocakbaşı davlumbazı ya da çay kazanı davlumbaz modelleri üretimi yapılmaktadır.
ÇAY KAZANI AKSESUARLARI
DEMLİKLER CEZVELER
Tepsiler Porselen Demlik
çay kazanı, çay kazanları, elektrikli çay kazanı, çay kazanı fiyatları, çay kazanları fiyatları, elektrikli çay kazanları, 
çay makinesi, çay makinası, bakır çay kazanları, çay ocağı kazanları, çay ocağı kazanı