Tezgah Tipi Bulaşık Makinesi   Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi
 
     
Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi   Giyotin Tipi Bulaşık Makinesi
 

Bulaşık yıkamak büyük işletmelerin, otellerin, turistik tesislerin, kışlaların, fabrikaların en sorunudur. Çünkü yemek sonrası ortaya çıkan bulaşıkların yıkanması ve tabak – çanağın yerine yerleştirilmesi zaman ve iş gücü kaybına neden olmaktadır. Bu sorunun en iyi ve kolay çözümü Sanayi Tipi Bulaşık Makinesidir. Sanayi Tipi Bulaşık Makineleri yemek servisi yapılan kalabalık bütün yerlerde rahatlıkla kullanılabilir.

Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi yıkama kapasitesi, yıkama zamanı, yıkama şekline göre sınıflandırılır. Orta ve küçük çaplı işletmeler için tezgah altı bulaşık makineleri kullanılabilirken, büyük işletmeler için giyotin tip, mono ve konveyörlü bulaşık makineleri kullanılabilir. Kullanılan bulaşık makineleri sadece bir ürünü (sadece bardak, sadece tabak vb.) yıkayacak şekilde üretilebildiği gibi çok amaçlı yıkama yapabilecek şekilde üretilmektedirler. Mono yıkama makineleri (bardak, tabak, tepsi vb.) gibi sadece o ürünün temizliği ve yakınmasında kullanılır.

Sanayi Tipi Bulaşık Makinesinin kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Evlerde kullanılan bulaşık makinelerine oranla daha güçlü ve daha hızlı motor sistemlerine ve su püskürtme kapasitesine sahip olan Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi aynı zamanda evlerde kullanılan bulaşık makinelerine oranla daha tasarrufludurlar. Bu makineler sıvı deterjan kullanılar ve deterjanı almak için ayrıca motor kullanan modelleri vardır. Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi Deterjanı almak ayrıca motoru bulunan makinelerde kullanılan deterjanlar farklıdırlar. Sanayi Tipi Bulaşık Makinesinin deterjan alma sistemleri de farklı olduğu için deterjanı bir kere makineye bağlamak yeterli olacaktır. Daha sonra deterjan bittikçe yeni deterjan bidonunun bağlanması ile birlikte deterjan ekleme sorunu da kalmayacaktır.

Eğer kaliteli bir ürüne en ucuz Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi fiyatıyla sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hem ürün modellerimizi hem de Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi fiyatlarımızı öğrenmek için bizi mutlaka aramalısınız.