Çay Ocağı Kazanları

BAKIR ÇAY OCAĞI KAZANLARI
3 Demlikli Bakır Çay Ocağı Kazanı 2 Demlikli Bakır Çay Ocağı
3 Demlikli Bakır Çay Ocağı Kazanı 2 Demlikli Bakır Çay Ocağı
STATİK BOYALI ÇAY OCAĞI KAZANLARI
3 Demlikli Boyalı Çay Ocağı 4 Demlikli Boyalı Çay Ocağı Kazanı
3 Demlikli Boyalı Çay Ocağı 4 Demlikli Boyalı Çay Ocağı Kazanı
PASLANMAZ ÇAY OCAĞI KAZANLARI
2 Demlikli Krom Çay Kazanı 3 Demlikli Paslanmaz Çay Ocağı
2 Demlikli Krom Çay Kazanı 3 Demlikli Paslanmaz Çay Ocağı
ÇELİK ÇAY OCAKLARI
Gazlı ve Elektrikli Çay Oacğı Kazanı Paslanmaz Çelik Elektrikli Çay Ocağı
Gazlı ve Elektrikli Çay Oacğı Kazanı Paslanmaz Çelik Elektrikli Çay Ocağı
ELEKTRİKLİ ÇAY OCAĞI KAZANLARI
Büro Tipi Elektrikli Çay Ocağı Pleytli Elektrikli Çay Kazanı
Büro Tipi Elektrikli Çay Ocağı Pleytli Elektrikli Çay Kazanı
L TİPİ ÇAY OCAĞI KAZANLARI
L Tipi Bakır Çay Ocağı L Tipi Statik Boyalı Çay Kazanı
L Tipi Bakır Çay Ocağı L Tipi Statik Boyalı Çay Kazanı
 • Yukarıda çeşitli sınıflandırmalar altında gördüğünüz Çay Ocağı Kazanlarımız sadece örnek olarak seçilmiş bazı resimlerden ibarettir. Siz müşterilerimizin taleplerine göre her boyutta ve her özellikte çay ocağı kazanı imalatımız mevcuttur.

Çay Ocağı Çeşitleri ve Teknik Özellikleri:

 • Harcanan enerjinin türüne göre doğalgazlı ve elektrikli çay ocağı olarak iki çeşit ürünümüz mevcuttur.
 • Doğalgazlı çay ocaklarında aynı zamanda elektrik tertibatı da vardır. Fakat elektrikli çay kazanlarımız sadece elektrik enerjisiyle çalışır.
 • Kaplama malzemesinin cinsine göre de temelde üç çeşit çay kazanı modelimiz mavcuttur.
 • Bunlar: Bakır çay ocağı, statik boyalı çay kazanları ve paslanmaz tip çay ocağı kazanlarıdır.
 • Bakır, statik boyalı veya paslanmaz ürünlerimizin hepsi doğalgazlı ve elektrikli çay ocağıdır. Yani ürünlerimiz standart olarak iki enerji türüyle de çalışma özelliğine sahiptir. Şayet işletmenizde doğalgaz veya LPG tüp kullanımı söz konusu değilse, gaz tertibatı bulunmayan ve sadece elektrik enerjisiyle çalışan elektrikli çay ocağı kazanlarımız ihtiyaçlarınızı karşılamak için en ideal çözüm olacaktır.
 • Elektrikli çay ocaklarında aksi talep edilmediği sürece çift rezistans bulunur. Bu özellike sayesinde çay kazanındaki bir rezistansın arıza yapması durumunda ikincisi devreye sokulur ve hizmet bekleyen müşterilerinize mahçup olmazsınız. İki rezistansın da aktif olduğu durumlarda ise kazandaki su çok daha kısa sürede kaynatılmış olur.
 • Bütün çay ocağı modellerimizde iç kazan malzemesi olarak iki alternatif sunmaktayız: 1- 304 kalite paslanmaz, 2- %99 Amerikan tavlı bakır.
 • Çelik çay ocakları hariç bütün ürünlerimizde 5 cmlik taş yününden oluşan izolasyon vardır. Termostat sisteminin enerjiyi otomatilk olarak alıp kesmesi de dahil olunca ürününüz önemli miktarda enerji tasarrufu sağlar.
 • Yine Çelik çay ocakları haricindeki ürünlerimizin tamamında flatör vardır. Yani iç kazandaki suyun seviyesi azaldıkça flatör ve şamandıra sistemi devreye girer, otomatik olarak kazana su dolmaya başlar.
 • Özel ürünler başlığı altında toplayabileceğimiz bazı çay ocağı kazanları modelleri ise müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda tasarlanmıştır.
 • Bunlardan ilki olan Büro Tipi Çay Ocağı kazanları küçük iş yerleri için çok uygun olup, hem tam otomatik çay kazanının sunduğu bütün özelliklerden faydalanmanızı hem de çok uygun çay ocağı fiyatlarıyla bu ürüne sahip olmanızı sağlayacak şekilde üretilmiştir.
 • Çay ocağı kazanını kullanacağınız yerin şartlarına göre L Tipi (kahve ocağı ön taraftadır) veya Ters ocaklı çay kazanları da ürün yelpazemizde ki yerini almıştır.
 • Piyasada çelik çay kazanları ya da çay kazanı paslanmaz tip adıyla anılan ve kalitesinin yanı sıra ucuzluğuyla da öne çıkan ürünlerimiz ise hem ihtiyacınızı karşılayacak hem de bütçenizi sarsmayacaktır.
 • “Kaliteyi ucuza satmak” olan şirket politikamızın bir yansıması olarak uzun ömürlü, işletmenize yakışır şıklıkta olan ürünleri en ucuz çay ocağı kazanı fiyatlarıyla satışa sunmakta, aralıksız deva eden kampanyalarımızla çay ocağı kazanları fiyatlarını sürekli yenilemekteyiz.
 • Aradığınız, ihtiyacınıza karşılık verebilecek ürünler ve çok özel fiyatlarımız için bizi arayabilir ya da http://www.caykazani.us/cay-ocagi-kazanlari.html sayfamıza da göz atabilirsiniz.