Dörtlü Şerbetlik Üçlü Şerbetlik Bar
İkili Şerbetlik ve Ayran Makinaları Tekli Şerbetlik Makinesi

Şerbetlik özellikle sıcak aylarda vişne suyu, portakal suyu, ayran ve limonata gibi alkolsüz içeceklerin soğuk ve taze tutulması için üretilen  makinelerdir. Şerbetlik ve ayran makinalarının kullanım alanları oldukça yaygındır.  Büfe ve lokantaların dışında yurtlar, okullar ve hatta evlerde bile kullanılmaktadır.

İyi Bir Şerbetlik Makinası nasıl olmalıdır?

  • Güçlü ancak sessiz bir motoru olmalıdır.
  • Kapladığı alan az olmalı fakat maksimum hacme sahip olmalı
  • Açma kapama anahtarları sağlam olmalı
  • Ön ve yan saçlar grafik ve reklam için uygun olmalı ve paslanmaz malzeme kullanılmalı,
  • Bakımı kolay temizliği hızlı olmalı
  • Bakteri tutmayan sızdırmayan musluklara sahip olmalı

Neden Şerbetlik almalıyım?

İnsanların günlük en az 2 litre sıvı almaları gerekir bu rakam yaz aylarında 3 litreye kadar çıkabilir. Bu tür durumlarda buz gibi limonatalar ya da vişne suları belki de insanoğlunun en çok arzuladığı şeyler arasında gelir bu nedenle şerbetlikler ve limonata makineleri, çok iyi bir gelir kaynağıdır. Küçük bir büfe şerbetlik sayesinde cirosunu %50 oranında artırabilir.

Şerbetlik alırken dikkat edilecek hususlar

İlk olarak ne tür bir şerbetliğe ihtiyacınız olduğunu tesbit etmelisiniz.  Eğer yoğun bir yeriniz varsa 3lü ya da 4lü şerbetlikler sizin için daha ideal olacaktır. Çok küçük bir yeriniz varsa tekli 20 litrelik bir şerbetlik de işinizi görecektir. Şerbetlik alırken fiyattan önce mutlaka malzeme kalitesine bakılmalıdır. Kaliteli ve sessiz bir motor… Hoş bir dizayn, kolay temizlenme ve işyerinde bakım imkanı şerbetlik daha cazip hale getirir. Şerbetlik almadan önce de şerbetlik fiyatlarını araştırmanızda fayda vardır.

Şerbetlik bar,  şerbetlik endüstriyel ekipmanlar, cam musluklu şerbetlik gibi çeşitli ürün modellerimiz ve şerbetlik fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın.