Büro Tipi Bakır İşlemeli Elektrikli Çay Kazanı Statik Boyalı Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı
Büro Tipi Bakır İşlemeli Elektrikli Çay Kazanı - Yeni Üstü Açılır Model Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı - Statik
Üç Demlikli Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı Bakır İşlemeli Büro Tipi Çay Kazanı
Bakır İşlemeli Büro Tipi Çay Kazanı - Etiler Marmaris Logolu
Paslanmaz Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı Bakır İşlemeli Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı
Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı
Büro Tipi Bakır Çay Kazanı Büro Tipi Elektrikli Bakır Çay Kazanı

Çay Kazanları

 • Her tür işletmenin çay makinası ihtiyacına cevap verebilmek amacıyla çeşitli boyutlarda ve çeşitli modellerde çay kazanı üretimimiz ve satışımız vardır.
 • Çay kazanı modellerimizde öncelikli kriterlerimiz şunlardır:
  1. Kaliteli ve uzun ömürlü çay kazanı.
  2. Ürün yelpazesinin her tür ihtiyaca uygun çözümler sunması.
  3. Çay kazanlarının estetik özellikleriyle göze de hitap etmesi.
  4. Ürün skalamızda her bütçeye uygun bir çay kazanı bulunabilmesi.
 • Çay Kazanlarımızın tamamında iç kazan %99 bakırdan imal edilir.
 • Şamandıra ve flatör sistemi sayesinde otomatik su alıp kesme işlemi yapar.
 • Isı kontrolü uygulanır: Çay kazanı içindeki su kaynayınca termostat devreye girer ve enerjiyi keser. Suyun ısısının düşmesiyle birlikte aynı sistem enerjiyi tekrar açarak suyun soğumasını engeller. Bu sistem sayesinde önemli oranda enerji tasarrufu sağlanır.
 • İç-dış kazanlar arası 5 cm taş yününüyle doldurularak izolasyon yapılmıştır. Çay kazanı içerisindeki suyun ısısı uzun süre korunur ve enerjiden tasarruf sağlanır.
 • Eski-klasik çay kazanı modellerinde demkeşler çıkarılarak, yeni üstü açılır modellerde ise üst kapak çıkartılarak kolaylıkla temizlik yapılabilir.

Elektrikli çay kazanı fiyatlarında olduğu gibi her çeşit ve model çay kazanı fiyatlarında da iddialı olan firmamız, her tür bütçeye uygun kaliteli bir ürün sunmaktadır. Siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için fiyatlarımızı esnek tutarken ürün yelpazemizi de genişletmekteyiz. Ürünlerimiz hakkında daha geniş bilgi almak ve ürün yelpazemizde bulunan çeşitli makinesi modellerimize ulaşmak için www.caykazani.us sayfamızı ziyaret etmenizi önermekteyiz.

Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı Özellikleri

 • Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanlarında doğalgaz-LPG kullanımı söz konusu değildir. Büro Tipi çay ocağı kazanı ürünlerimiz özellikle gaz kullanımına uygun olmayan ve nispeten küçük işyerleri için tasarlanmıştır.
 • Büro Tipi Çay Kazanı modellerimizde kahveci gözü adı verilen bölme kullanılmamıştır. Kullanıldığı yerde az yer kaplaması amacıyla dış kaplaması daha küçük olarak tasarlanmış olmasına karşın iç kazanlar normal çay kazanlarından farksızdır. Yani su kapasitesi, iç hacmi büyüktür.
 • Bakır işlemeli büro tipi ürünlerimizde çay kazanı dış kaplaması bakır kaplıdır. Bakır üzerine işlenecek logo, yazı ve benzeri desenler için ekstra ücret talep edilmez.
 • Büro Tipi elektrikli çay kazanlarında bakır kaplamanın dışında galvaniz üzerine statik boya yapılarak üretilen modellerimizin yanı sıra paslanmaz krom malzemeden üretilen Elektrikli Çay Kazanı modellerimiz de mevcuttur.