Çelik Elektrikli Çay kazanları
İki Demlikli Elektrikli Çay kazanı Üç Demlikli Elektrikli Çay Kazanı
İki Demlikli Elektrikli Çay kazanı Üç Demlikli Çelik Elektrikli Çay Kkazanı
Doğalgazlı Çay Kazanları
Tek Demlikli Doğalgazlı Çay Kazanı İki Demlikli Doğalgazlı Çay Kazanı
Tek Demlikli Doğalgazlı Çay Kazanı İki Demlikli Doğalgazlı Çay Kazanı
Üç Demlikli Doğalgazlı Çay Kazanı Dört Demlikli Doğalgazlı Çay Kazanı
Üç Demlikli Doğalgazlı Çay Kazanı Dört Demlikli Doğalgazlı Çay Kazanı
Gazlı ve Elektrikli Çay Kazanları
İkili Gazlı ve Elektrikli Çelik Çay Kazanı Üçlü Gazlı ve Elektrikli Çelik Çay Kazanı
İki Demlikli Gazlı ve Elektrikli Çelik Çay Kazanı Üç Demlikli Gazlı ve Elektrikli Çelik Çay Kazanı

Kahvehanelerde, otellerde, büyük işletmelerde, kısaca çay satılan ve ikram edilen işletmelerde kullanılan çay kazanları arasında en çok tercih edilen ve halen en çok satılan çelik çay kazanlarının en büyük özelliği, kolay temizlenebilmesi, hijyenik olması ve ısıya çok dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıdır. Ayrıca çelik çay makinesi ısıyı çok çabuk ve kazanın her tarafına eşit bir şekilde iletmesi ile de suyun devamlı ve uzun süre sıcak kalmasını sağlamaktadır. Çelik kazanları çok çabuk ısınıp, geç soğumaları nedeni ile de enerji tasarrufu yapmakta ve maliyetin düşmesine katkı sağlamaktadır. Çelik Çay Kazanları temizliğinin kolay olması nedeni ile zamandan tasarruf sağlamaktadır. Uzun ömürlü olması nedeni ile de uzun vadede maliyeti düşüren çelik çay kazanları aynı zamanda yapısında suda çözünebilen mineral ve kimyasallar barındırmadığı için insan sağlığına zararsızdır.

Çelik çay kazanları boyut ve ebat olarak kazanın üzerindeki demlik koyma yerlerinin sayısı ile sınıflandırılır. Yani iki gözlü veya üç gözlü gibi. Çelik elektrikli çay kazanları aynı zamanda bakır ile kaplanarak dekoratif ve otantik bir görünüm kazandırılabilmektedir. Bu şekilde dışı kısmı bakır ile kaplanan çelik çay kazanlarının kaplaması üzerine işletmenin adı, marka, logo veya Osmanlı motif ve tuğraları işlenebilmektedir. Bu ürünlere bakır çay kazanları adı da verilmektedir.

Ayrıca çelik kazanları isteğe göre tüp gazlı / doğalgazlı, elektrikli, tüp gazlı / doğalgazlı – elektrikli olarak üretilebilmektedir. Yine özel sipariş üzerine çelik çay kazanlarının yanına ayrıca değişik pişirme özellikleri de eklenebilmektedir. (Kumda kahve vb.)

Çelik çay kazanı ürünlerimiz özellikle de çay kazanları fiyatlarıyla  dikkat çekmekte, ucuzluğuyla ikinci el çay kazanlarıyla bile yarışmaktadır.

En kaliteli ve en ucuz çelik çay makinesine sahip olmanı artık çok kolay. Yapmanız gereken tek şey bizi aramak.