Hamur Yoğurmak Artık Çok Kolay

Hamur yoğurmak çok zahmetli ve kol kuvveti isteyen bir iştir. Eğer kollarınız güçlü değilse istediğiniz kıvamda hamur elde etmeniz oldukça güçtür. Bu nedenle hamur makinesi üretilmiş ve kullanıcıların hizmetine sunulmuştur.

Hamur Makinesi Çeşitleri

Hamur yoğurma makinesi iki ana tip altında üretilir. Birinci tip üretim hamur makineleri ev tipidir. Bu makineler daha çok evlerde kullanılır. Hamur yoğurma kapasiteleri düşüktür. Yoğun kullanıma çok fazla uygun değildir. Ev tipi hamur makineleri çoğunlukla 10 kğ. Hamur yoğurma kapasitesine sahiptir. Normal şebeke cereyanı ile çalışır. Evin elektrik tesisatına ilave tesisat kurulmasına veya mevcut elektrik tesisatının güçlendirilmesini gerektirmez. Ev tipi hamur makineleri de iki tiptir sabit kazanlı hamur makineleri ve değiştirilebilir kazanlı hamur makineleri.

Sanayi tipi hamur makineleri çeşitli tiplerde ve kapasitelerde üretilirler. Elektrik tesisatları mutlaka güçlendirilmelidirler. Yüksek kapasiteli hamur makineleri sanayi elektriği kullandığı için elektrik tesisatında kullanılan kabloların mutlaka yüksek dirence dayanıklı ve kaliteli olması gerekir. Sanayi tipi hamur makinelerinin en küçük kapasiteli olanları 10 kğ. Ağırlığında hamur yoğurur. Ve kapasiteleri 5 kg. ve katları olarak artar. Ayrıca istenildiği takdirde özel yapım hamur makinesi de üretilebilmektedir.

Hamur Makinesi Fiyatları

Hamur makinesi pastane ve özellikle fırınlarda, büyük işletmelerde, turistik tesislerde, büyük otellerde, askeri tesisler ve kışlalarda, ekmeğini kendi üreten işletmelerde kullanılmaktadır. Bu işlevsel makineler bu sayılan işletmelerin iş yükünü oldukça azaltmakta ve hamur ve hamura bağlı mamul üretimini çok yüksek miktarlara çıkarabilmektedir. Bununla beraber fiyatları bakımından işletmecilere ek külfet getirmekte, hem kaliteli hem de ucuz hamur makinesi bulmak bazen çok zor olabilmektedir. İşte bu noktada Boğaziçi Hamur Makinesi size kalitesi tartışılmaz ürünleri için çok uygun fiyat teklifleri sunmaktadır.

İhtiyacınız olan ürüne karar verdiyseniz hemen bizi arayın. En kaliteli hamur makinesine en uygun hamur makinesi fiyatlarıyla sahip olabilmek için doğru adres Boğaziçi’dir.