Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi Sanayi Tipi Bardak Yıkama Makinesi
Bardak Yıkama Makinesi Kahveci Bulaşık Makinesi

Kafeteryalar, oteller, turistik tesisler, yatılı okullar, kışlalar, kahvehaneler ve yüksek miktarda yemek yiyen kişi sayısı bulunan yerlerde en büyük sorunlardan birisi de bulaşık ve bardak yıkamaktır. Bu işi yapan ürünlerden sanayi tipi bulaşık makinesinin yanı sıra sadece vardak yıkayan özel bir ürünümüz daha var.

Bardak yıkamak görece olarak oldukça zor ve vakit alan bir iştir. Aynı zamanda bardak yıkamak personel olarak da birden fazla personel kullanmayı gerektirmektedir. Bu nedenle sadece bardak yıkamak amacıyla üretilen Bardak Yıkama Makinesi çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Özellikle kahvehanelerde kahveci bulaşık makinesi ismiyle de anılan Bardak Yıkama Makinesi personelden, zamandan tasarruf sağlamasının yanında işlerin daha düzenli yürütülmesini, kısa sürede bardak yıkanabilmesi nedeni daha hızlı çalışmayı sağlamaktadır. Aynı zamanda özellikle büyük organizasyonlarda ve bardak yetersizliklerinde devreye girerek kısa zamanda yetersiz bardak sayası ile çok büyük organizasyonların kurtarıcısı olabilmektedir.

Bardak Yıkama Makinesi tezgâh altı olarak ve mono olarak üretilebilmektedir. Tezgah altı Bardak Yıkama Makinesi kapasite olarak daha düşük yıkama kapasitesine sahipken, giyotin tarzı ve mono olarak üretilen Sanayi Tipi Bardak Yıkama Makinesi çok daha fazla bardak yıkama kapasitesine sahip olabilmektedir.

Bardak Yıkama Makinesi büyüklük ve güç olarak yıkayabildiği bardak sayısı ile adlandırılır ve fiyatlandırılır. Yani 250 bardak kapasiteli veya 500 bardak kapasiteli gibi. Bardak Yıkama Makinesi kapasitesine göre adlandırıldıkları için fiyatlandırılmaları da aynı şekilde olur. Yani 250 bardak kapasiteli Bardak Yıkama Makinesi, 500 bardak kapasiteli Bardak Yıkama Makinesinden daha hesaplıdır. Ayrıca makineler yıkama kapasitelerinin yanı sıra motor güçlerine de fiyatlandırılırlar

Bardak sayısına göre modellerimizi öğrenmek ve bardak yıkama makinesi fiyatları için bizi arayabilirsiniz.